Mobirise

© Copyright 2021 - Ardox SK s.r.o.

Technológie potlače reklamných predmetov

Samolepky, sieťotlač, tampontlač, digitálna a rotačná tlač, gravírovanie laserom, výpal, transfer.

A4 a A5 portfóliá, gumy a strúhadlá, poznámkové bloky, inteligentné náramky a inteligentné hodinky, kancelárske doplnky, portfólio s prenosnou záložnou batériou, pravítka, puzdro na identifikačnú kartu, stolové lampy, súpravy zápisníka a guľôčkového pera, zápisníky.

Bluetooth lokátor, bluetooth slúchadlá, doplnky pre počítače, smarfóny a tablety, kalkulačky, keramické a guľôčkové perá so špičkou pre dotykové displeje, lampy, hodinky a digitálne stanice, lupy v súprave, obaly na notebooky a tablety, okuliare pre virtuálnu realitu, prenosné záložné batérie a USB, reproduktory a slúchadlá, USB a bezdrôtové nabíjačky.

Bambusové a drevené perá, ekologicky šetrné guľôčkové perá, guľôčkové perá so stojančekom, keramické perá, kovové guľôčkové perá, plastové guľôčkové perá, škatuľky a puzdrá na perá, súpravy v puzdre, zvýrazňovače a grafitové ceruzky.

Batohy, batohy a tašky na notebook, kufre na kolieskach a kozmetické tašky, multifunkčné tašky a tašky na dokumenty, puzdrá na behanie, tašky a športové tašky, tašky cez rameno a ľadvinky, termotašky.

Batohy na piknik, cestovné hrnčeky, doplnky do auta, doplnky na obuv a cestovanie, doplnky na šport a cyklistiku, doplnky pre domáce zvieratá, fitnes súprava, futbalové a volejbalové lopty, hry a hracie karty, lampy a fleecové deky, nože, vreckové nože a súpravy náradia, puzdrá na cestovné dokumenty, reflexné vesty a reflexné doplnky, športové fľaše a termofľaše.

Bambusové tácky a lopáriky na krájanie, čajové škatule a hermetika, doplnky do kuchyne, vývrtky, otvárače na fľaše, hodiny a časovač, hrnčeky, kávové a čajové súpravy, kuchynské zástery, obaly na menu a držiak na účtenky, súpravy na grilovanie, súpravy na víno a doplnky, rámčeky na fotky a sviečky.

Bavlnené tašky, jutové tašky, laminovné tašky z netkanej textílie, skladacie tašky, sťahovacie batohy, tašky z kraftovaného papiera, tašky z netkanej textílie.

Antistresové prívesky, karabíny, kľučenky na kabelku a peňaženky na mince, kovové prívesky, obaly na identifikačnú kartu, plastové prívesky, prívesky s baterkou, prívesky s otváračom na fľaše, prívesky z imitácie kože, súpravy guľôčkového pera a kľúčenky, textilná šnúrka na krk.

Antistresové tvary a liekovky, kozmetické tašky, lekárničky, manikúry, multifunkčné puzdrá, osobné doplnky, peňaženky a dokladovky, súpravy mejkapu a zrkadlá, súpravy vizitkára a guľôčkového pera, súpravy vizitkára a kľúčenky.

Bloky a škatuľky, čapice, klobúky, dáždniky, gumové kačičky, kasičky, mydlové loptičky a hry, písacie potreby, plážové vedrá a sánky, plyšové hračky, predmety na kreslenie, puzdrá a batohy, reflexné vesty a zástery, záložky a klipsy na poznámky.

Hracie rakety, frisbee a hry, nafukovacie lopty a vankúše, náramky pre deti, plážové popolníky a vetráčiky, plážové uteráky a tašky, slnečné okuliare, tienidlá, vodotesné tašky.

Čapice a klobúky, dáždniky a pončá, kabáty a svetre, pracovné odevy, šály, zimné čapice a rukavice, šatky, slamené klobúky, tričká a polokošele.