free html5 templates
Mobirise

Veľkoformátová tlač

Digitálna tlačiareň ponúka vysokokvalitnú tlač na rôzne typy médií (samolepky s orezom, reflexné samolepky, obrazy na plátno, banery, papierové plagáty a vlajkoviny).

Mobirise

Nízkonákladová a ofsetová tlač

Nízkonákladová tlač je vhodná na tlač menšieho množstva tlačovín, vizitiek, letáčikov, oznámení a pozvánok rôzneho typu. Ofsetová tlač je určená na tlač väčšieho množstva tlačovín (letáky, brožúry, tlačivá a i.).

Mobirise

Pečiatky

Najširší sortiment samonamáčacích pečiatok vrátane náhradných podušiek s výrobou do 24 hodín i na počkanie. V ponuke taktiež Microban Stamps s antibakteriálnou ochranou.

Mobirise

Reklamný a pracovný textil

Textil s potlačou či výšivkou nielen zvýši povedomie o Vašej firme, ale môže tiež posilniť tímového ducha kolektívu (tričká, polokošele, mikiny,bundy, vesty, froté sortiment, šiltovky, pracovné odevy a i.).

Mobirise

Reklamné predmety

Veľký výber reklamných predmetov potlačiteľných rôznymi technológiami. Farebná variabilita je samozrejmosťou.


Mobirise

Papierové a textilné etikety

Termotlač na papierové a textilné štítky v kotúčových návinoch rôznych šírok a dĺžok. Možnosť tlače textov a symbolov v čiernej farbe.

Mobirise

Popis laserom

Popisovanie laserom je trvalé určené na takmer ľubovoľné materiály. Najbežnejšie aplikované na štítky, menovky, písmená, logá a reklamné predmety.

Mobirise

Produkty na podporu predaja

Výbornou pomôckou na podporu predaja sú rôzne vlajky upozorňujúce na zákaznícke zľavy, výpredaje prípadne iné aktivity obchodníkov.

Mobirise

Reklamné a informačné systémy

V kategórii prezentačných systémov nájdete ponuku pre propagáciu Vašej firmy, ako napríklad roll-up bannery, prezentačné steny a i.

Mobirise

Kalendáre a diáre

Ponúkame originálne kalendáre, diáre a notesy pre firmy, vrátane potlače loga.


© Copyright 2021 - Ardox SK s.r.o.